PRIVACITY TÜRK

Gizlilik Politikası

Ziyaretçilerimizin mahremiyetine değer veriyor ve saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası belgesinde, web sitemizi görüntülediğinizde ve kullandığınızda sizin için aldığımız ve topladığımız farklı türdeki kişisel bilgileri detaylandırıyoruz ve bu bilgileri kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Bilgilerinizi neden kullanıyoruz?

Sizden topladığımız herhangi bir bilgi aşağıdaki amaçlardan biri veya birkaçı için kullanılabilir:
Hizmetlerimizi sağlamak ve diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olmak;
Sizinle iletişim kurun ve profilinizi yönetin, hesabınızı nasıl oluşturup yönetin, müşteri desteği sağlayın ve işlemlerinizi tamamlayın;

Dolandırıcılık veya diğer yasa dışı veya yetkisiz faaliyetleri önlemek, tespit etmek ve bunlarla mücadele etmek;
Yasal gerekliliklere uyun.
Herhangi bir zamanda gelecekteki e-postaları almaktan çıkmak isterseniz, giriş yaptıktan sonra “Hesabı kaldır” seçeneğine tıklayarak hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Yasal dayanak

AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR). Verilerinizin işlenmesi, sizin izninize veya tarafı olduğunuz bir sözleşmenin ifası için veya bir sözleşmeye girmeden önce talebiniz üzerine işlem yapılması için işlemenin gerekli olması halinde gerçekleşir.
İşleme sizin izninize dayanıyorsa, madde A.1’deki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.
Üye olmak için bize gerekli kişisel verileri sağlamalısınız. Bize gerekli tüm bilgileri sağlamazsanız, Hizmeti sağlamanız mümkün olmayacaktır.
Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasasına Uyum. On üç (13) yaşın altındaki hiç kimseden bilerek herhangi bir bilgi toplamayacağız. Web sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, en az on sekiz (18) yaşında veya daha büyük olan bireylere yöneliktir.

Kişisel verilerin korunması

Kişisel verilerinizin kazara veya yasa dışı tahribata veya kazara kaybolmaya, değişikliğe, yetkisiz kullanıma, yetkisiz değişiklik, ifşa veya erişime ve diğer tüm yasa dışı işleme biçimlerine karşı güvenliğini sağlamak için aşağıdaki teknik, fiziksel ve organizasyonel önlemleri alıyoruz.
Sistemlerimizi olası güvenlik açıkları ve saldırılar için düzenli olarak izliyoruz ve teknik, fiziksel ve organizasyonel önlemlerimizi güncellemek için bilgi, depolama ve işleme uygulamalarınızı gözden geçiriyoruz.
Sistemlerimizin ve bilgilerinizin korunmasını sağlamak için aşağıdaki önlemler dahil edilmiştir: kimlik bilgileri ve kredi kartı bilgileri gibi gizli verilerin şifrelenmiş biçimde saklanması.
Gizlilik. Tüm personel tam gizliliğe tabidir ve tam gizlilik taraflar arasındaki ana sözleşmenin bir parçası değilse, alt yükleniciler ve alt işleyiciler bir gizlilik sözleşmesi imzalamak zorundadır.
Şeffaflık. Uygulamalar ve politikalar dahil olmak üzere gizliliği ve veri güvenliğini korumaya yönelik süreçlerdeki değişiklikler hakkında sizi her zaman bilgilendireceğiz. İstediğiniz zaman verilerin nerede ve nasıl saklandığı, korunduğu ve kullanıldığı hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca, Hizmetin bağımsız denetimlerinin özetlerini de sağlayacağız.

İzleme Erişim modellerini izlemek ve potansiyel tehditleri proaktif olarak belirlemek ve azaltmak için güvenlik raporlarını kullanırız. Sisteme erişim de dahil olmak üzere idari işlemler, yetkisiz veya yanlışlıkla değişiklikler yapıldığında bir denetim izi sağlamak için günlüğe kaydedilir.

Sistem performansı ve kullanılabilirliği dahili ve harici izleme hizmetlerinden izlenir.
Kişisel verilerin ihlalinin bildirilmesi. Verilerinizin güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda, ihlalin kapsamı, etkilenen veriler, Hizmet üzerindeki herhangi bir etki ile ilgili bilgileri yetmiş iki (72) saat içinde size ve yetkili denetim makamlarına bildireceğiz. verilerin güvenliğini sağlamaya ve veri sahipleri üzerindeki olası zararlı etkileri sınırlamaya yönelik önlemler için eylem planı.

“Kişisel verilerin ihlali”, Hizmetin sağlanmasıyla bağlantılı olarak iletilen, saklanan veya işlenen kişisel verilerin imhasına, kaybolmasına, değiştirilmesine, yetkisiz ifşasına veya yetkisiz veya yasa dışı erişimine yol açan bir güvenlik ihlali anlamına gelir.

Bilgilerin üçüncü şahıslara ifşa edilmesi

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri üçüncü taraflara satmayız, ticaretini yapmayız veya aktarmayız.

Kullanım Şartları

Lütfen ayrıca Kullanım Koşullarında web sitemizin kullanımını yöneten kullanım, sorumluluk reddi ve sorumluluk sınırlamalarını belirleyen Şartlar ve Koşullar bölümümüzü ziyaret edin.

Rızanız

Sitemizi kullanarak, bu Gizlilik Politikasını ve Çerezlerimizi kabul etmiş olursunuz.

Bu basit hareketle hepimize fayda sağlayan bir zincire katkıda bulunuyorsunuz.